Porównianie poszczególnych pakietów

Sprawdź, porównaj i wybierz odpowiedni pakiet dostosowany dla Twoich potrzeb

Pakiet START

Dla mikroprzedsiębiorstw

Pakiet STANDARD

Dla małych firm

Pakiet BUSINESS

Dla średnich firm

Pakiet ENTERPRISE

Dla dużych firm

Domena .pl, .com, .eu, regionalna
CMS - łatwe zarządzanie stroną
Ilość podstron 5 10 15 nieograniczona
Spersonalizowany wygląd strony
Zapewnienie responywności strony
Moduł slidera (rotator bannerów)
Moduł katalogu produktów / Sklep
Hosting - pojemność serwera 100 MB 5 GB 10 GB 20 GB
Ilość skrzynek pocztowych 0 2 5 nieograniczona
Pozycjonowanie - ilość fraz 1 2 2 4
Statystki Google Analytics

Potrzebujesz specyficznego pakietu? Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Rozwiązania stosowane w XNT.pl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud consequat.

Responsywne strony WWW

Coraz bardziej powszechne jest przeglądanie oraz wyszukiwanie potrzebnych nam informacji przez telefon czy przez tablet. Responsywaność strony pozwala na jej dopasowanie do rozdzielczości ekranu sprzętu, na którym przeglądamy stronę. Dzięki temu nasza witryna jest zawsze czytelna. Dodatkowym atutem responsywności strony jest ułatwienie pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie stron

Dbanie o wysoką pozycję strony w wynikach wyszukiwania wpływa na jej ilość odwiedzin, co ma realne przełożenie na liczbę pozyskanych klientów. Z przeprowadzonych badań wynika, że korzystając z wyszukiwarki najczęściej znajdujemy interesujące nas informacje w 6 pierwszych odnośnikach. Dlatego trzeba zadbać o to, aby strona pojawiała się w czołówce wyników w wyszukiwarce.

Hosting WWW

Oferowane przez nas serwery są oparte na infrastruktruę XXXXX, dzięki czemu zapewnia ona wysoki wskaźnik dostępu do strony (z ang. uptime) na poziomie 99.8%. Ponadto na naszych serwerach może zostać zainstalowany dowolny system operacyjny wraz z odpowiednim oprogramowaniem - w zależności od potrzeb klienta. Dodatkowo, nasze serwery znajdują się pod opieką wyszkolonej kadry IT, która dba o ich bezpieczeństwo oraz wsparcie.

Konta pocztowe

Wraz z rozwojem firmy warto zadbać o jej markę - a łatwym i prostym sposobem na poprawienie wizerunku jest zapewnienie sobie profesjonalnie wyglądającego adresu e-mail w domenie z nazwą naszej firmy. Zamiast adresu z końcówką jednego z portali - elegancki adres np. biuro@twojafirma.pl, z pojemną skrzynką na wszyskie ważne wiadomości.

Social Media

W dzisiejszych czasach nawet chomik może mieć własną stronę w serwisie Facebook. Warto zatem zadbać o promocję własnej firmy w największych portalach społecznościowych, takich jak wspomniany Facebook, Twitter czy Google+. Wykorzystanie social media w komunikacji z klientem staje się coraz powszechniejsze, jednocześnie stwarzając okazję na pozyskiwanie nowych odbiorców oferowanych przez firmę produktów czy usług.

Indywidualny wygląd strony

Dokładamy wszelkich starań aby jak najbardziej wyróżnić twoją stronę spośród tysiąca innych działających w Twojej branży. W zależności od rodzaju oferowanych przez firmę produktów czy usług, wykonamy elegancki i przyciągający wzrok wygląd witryny - kierując się ostatnimi trendami, jednocześnie dbając o jej ponadczasowość.

Wsparcie merytoryczne

Eksperci XNT.pl pomogą w każdej dziedzinie związanej z prowadzeniem strony internetowej - zaczynąc od umieszczania treści w naszym panelu CMS, poprzez publikację materiałów na stronie, a na prowadzeniu kampanii internetowej na szeroką skalę kończąc. Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc dobrą radą i pomocą.

Statystyki i analizy

Analzując statystki witryny dostarczone przez system Google Analytics, możemy poznać po jakich słowach kluczowych w wyszukiwace klienci odwiedzali witrynę - dzięki czemu możemy jeszcze lepiej dopasować jej pozycjonowanie albo dokonać zmian w strukturze strony, tak aby odwiedzający jeszcze łatwiej trafiali do interesujących ich informacji - na przykład promocyjnych produktów czy podstrony z mapą dojazdu.